FON PERDE
FON PERDE

FON PERDE

 

Fon perdeleri istediğiniz perde modelinin üzerine uygulayabilirsiniz. Fon perdeyi uygulayacağınız mekanlarda perdelerin duvara gelen kısımlarında çok güzel ve estetik bir görünüm sağlar.

 

Fon perdelerin büyük odalarda kullanılması görüntü açısından daha iyi bir sonuç verecektir. Özellikle L şeklinde olan cam türleri için iki tarafa düz fon perde tam ortayada kum saati şeklinde bağlanmış bir fon perde oldukça güzel bir görüntü verecektir.

 

Fon perde için her türlü kumaş kullanılabileceği gibi ağırlıklı olarak saten kumaş tercih edilmektedir. Ayrıca tül perde ile fon perde yapılabilir. Tül perdeyi fon perde olarak kullanmak için tül perdenin etek kısımları bir birine bakacak şekilde çevrilerek kullanılabilir.

 

Ev dekorasyonunda oldukça popüler olan fon perdeler; estetik bir görünüme sahip olduğu için, modernleşen perde sektöründe popülerliğini korumaktadır.

 

Fon ve perdelerinizi çamaşır makinesinde 30 derecelik ısıda ve hassas program ile yıkayabilirsiniz.

 

mustafakemalpaşa fon perde,mustafakemalpaşa fon perde dikimi,mustafakemalpaşa fon perde satışı,mustafakemalpaşa fon perde fiyatı,mustafakemalpaşa fon perde m2 fiyatı,mustafakemalpaşa uygun fiyata fon perde,mustafakemalpaşa fon perde modelleri,mustafakemalpaşa ekonomik fon perde,

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014