ZEBRA PERDE
ZEBRA PERDE

ZEBRA PERDE

 

Mutfak perdesi alirken Temelde stor perdenin geniş çizgili deseninden dolayı zebra perde adını almasıdır. Pratik kullanımı ve şık duruşu ile popülerliği giderek artmaktadır. Desenli zebra perde çeşitlerinin giderek daha da yaygınlaşacağı düşünülmektedir.

 

Bir diğer mekanik perde çeşidi de katlamalı perdelerdir. Katlamalı perdeler, her türlü kumaştan üretilebilir. Sırf bu sebeple dahi, dekorasyonun ayrılmaz parçalarından biri olmaya adaydır. Özel mekanizması sayesinde kat kat toplanarak kullanılmaktadır. Ayrı olarak katlamalı perdenin, çubuklu ve çubuksuz olmak üzere iki çeşidi bulunur.

 

Jaluzi perdelerin ana maddesi slayt isimi verilen ince uzun maddelerdir. Slaytların bombeli şeklinden dolayı ışığı yönlendirme imkanı bulunmaktadır. Jaluzi perdelerin ahşap slaytlı olanları da mevcuttur. Evlerde kullanım açısından ahşap slaytlı jaluzi perdeler de uygun olabilir.

 

Bir diğer mekanik perde çeşidi, dikey perdelerdir. Bu tip perdeler hanelerden çok büro ve işyerlerinde tercih edilmektedir. Sadece kumaştan değil, PVC’den de yapılabilir. PVC’den yapılanlar biraz daha kullanışlıdır. Zira bunları kullanarak ışığı yönlendirebiliriz.

 

mustafakemalpaşa zebra perde,mustafakemalpaşa zebra perde dikimi,mustafakemalpaşa zebra perde satışı,mustafakemalpaşa zebra perde fiyatı,mustafakemalpaşa zebra perde m2 fiyatı,mustafakemalpaşa uygun fiyata zebra perde,mustafakemalpaşa zebra perde modelleri,mustafakemalpaşa ekonomik zebra perde,

 

 

Bu site, Sitesepeti ve Solido Grup güvencesi ile hazırlanmıştır. Copyright © 2014